ویکی موزیک
ویکی موزیک » آشنایی با وب سایت ویکی موزیک

به نام خداوند بخشنده مهربان

 

راه اندازي و شروع به کار سايت تخصصي موزيک به نام ویکی موزیک که ما اين رسالت سنگين را بر عهده گرفته ایم که بصورت مجاز در زمينه هاي:دانلود آهنگ جديد، دانلود موزيک ويديو،دانلود آهنگ شاد،دانلود آهنگ عاشقانه،دانلود آهنگ غمگين،مداحی ها به مناسبت ایام سوگواری، بيوگرافي خوانندگان پاپ،بيوگرافي خوانندگان ايراني نيز فعاليت کنيم

 

ویکی موزیک قصد دارد گامی جدی در جهت پيشرفت موسيقي مجاز ايراني بردارد تا خوانندگان جوان مجاب شوند که بصورت حرفه اي و مجاز کار کنند.

 

همچنين ویکی موزیک قصد دارد که اولين سايت ایرانی باشد که با تمام وجود از خوانندگان مجاز حمايت کند و اين بدعتي باشد که خوانندگان و هنرمندان با استعداد اين کشور به صورت مجاز کار کنند تا بتوان عمر هنری خود را بالا ببرند بطوري نام آنها در تاريخ ثبت شود.

 

امیدواریم که با معرفي ویکی موزیک سايت تخصصي موزيک در فضاي مجازي قدمي در جهت ترقی هنر خوانندگان ایرانی برداشته باشيم و اميدواريم همه عزيزان و مخاطبان ویکی موزیک ما را در اين راه ياري کنند با نظرات و پيشنهادات خود.

 

تيم ما در تلاش است که در نشر قطعات موسيقي کاملا بروز باشيم و شما عزيزان را در جريان فعاليت هاي خوانندگان خوب کشورمان بگذاريم.

 

بديهي است رسيدن به اهداف ذکر شده جز با ياري و مساعدت شما عزيزان ميسر نمي شود .اميدواريم دوستان گرامي ما را در جهت هر چه پر بار تر و هدفمند کردن اين سايت ياري فرمايند.

 

بي صبرانه منتظر ارائه نظرات و انتقادات سازنده شما عزيزيان هستيم

 

همچین شما کاربران عزیز می توانید از قسمت تماس با ما آهنگ های مورد علاقه خود را برای ما ارسال کنید تا ما آن ها رو بر روی وب سایت ویکی موزیک قرار دهیم تا شما از گوش دادن آنها لذت ببرید

 

ویکی موزیک جهت حمایت از خوانندگان عزیز اقدام به پخش و انتشار آهنگ و آلبوم های مجاز این عزیزان به صورت رایگان کرده است.

 

فقط آهنگ های مجاز و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بر روی سایت قرار میگیرد.

 

آهنگ شما باید دارای یک کاور مناسب باشد.

 

جهت حمایت از تولید کنندگان آهنگ و موسیقی نام ذکر شود.

 

 

در ضمن حتما متن ترانه آهنگ خود را در ایمیل ارسال بفرمایید.

 

حضور شما کاربران گرامی در وب سایت ویکی موزیک همیشه موجب دلگرمی ما خواهد بود